BELLA Real Estate ponúka na predaj nebyt. priestor v novostavbe v Starom Meste

Cena nehnuteľnosti
307 608 €
9 266 999 Sk

Možnosť úveru: áno

Kontakt na makléra:
JUDr. David Martan RSc.
0902 888 666
martan@bellareal.sk

Inzerát pridaný
27. 02. 2018

Číslo ponuky
003258

Zobraziť všetky realitné ponuky makléra

Hypotekárna kalkulačka

Výška úveru:
EUR

Úroková sadzba:
p.a.

Doba splácania:
 rokov

Splátka:

Dohodnite si obhliadku

Navrhnite vašu cenu

Lokalita
Bratislavský kraj
Bratislava
m. č. Staré Mesto

Ulica
Cintorínska

Popis nehnuteľnosti

BELLA Real Estate ponúka na predaj nebytový priestor v novostavbe v Starom Meste situovaný na ulici Cintorínska s výmerou 136m2 (128m2 priestor + 8 m2 toalety) na 1/6 poschodí s výťahom.
Priestor sa predáva v štádiu holobyt, je vybavený videovrátnikom, stropnou klimatizáciu, serverovňou, jeho štandard tvoria bezpečnostné protipožiarne dvere Sherlock, kúrenie vlastnými konvektormi Siemens v podlahe, okná sú hliníkové s izolačným trojsklom, rozvody pre sieť, kazetové stropy, priestor disponuje vlastnou kuchynkou, tapetami a plávajúcimi podlahami. Ide o rožný priestor, ktorý je krásne presvetlený, orientovaný ako do frekventovanej Cintorínskej ulice, tak aj do tichej slepej ulice Satinského. Prístupnosť do priestoru z oboch ulíc. Možnosť dokúpiť aj vedľajší priestor +135m2 prípadne +173m2.
Veľkou výhodou je na danú lokalitu možnosť dokúpenia parkovacích státí v suteréne domu. Priestory sú vhodné na kanceláriu, úrad a dobrá viditeľnosť z ulice im pridáva aj možnosť využitia ako obchodný priestor.
Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť a dopravnú dostupnosť, historické centrum 5min. peši, rovnako ako obchodno-zábavné centrum Eurovea, obchodné domy, supermarkety, banky, materské, základné a stredné školy, autobusová stanica, Medická záhrada, detské ihrisko na Jakubovom námestí, divadlá, nemocnice, reštaurácie a kaviarne, zastávky MHD atď.

Cena nehnuteľnosti: 307.608 €
Číslo ponuky: 3258
Kontakt na predajcu: JUDr. David Martan RSc.
0902 888 666
martan@bellareal.sk
Viac ponúk na www.bellareal.sk
Parkovanie Garážové státie

Orientačná poloha

TOPlist