BELLA Real Estate ponúka na predaj administratívnu budovu v Starom Meste

Cena nehnuteľnosti
1 999 990 €
60 251 699 Sk

Možnosť úveru: áno

Kontakt na makléra:
JUDr. David Martan RSc.
0902 888 666
martan@bellareal.sk

Inzerát pridaný
28. 04. 2011

Číslo ponuky
001282

Zobraziť všetky realitné ponuky makléra

Hypotekárna kalkulačka

Výška úveru:
EUR

Úroková sadzba:
p.a.

Doba splácania:
 rokov

Splátka:

Dohodnite si obhliadku

Navrhnite vašu cenu

Lokalita
Bratislavský kraj
Bratislava
m. č. Staré Mesto

Ulica
Čajakova

Popis nehnuteľnosti

BELLA Real Estate ponúka na predaj administratívnu budovu v Starom Meste. Objekt sa nachádza na Čajakovej ulici v Bratislave v Starom Meste. Polyfunkčná budova so samostatným vchodom z ulice do vlastného dvora o celkovej výmere 1260m2. Dvor má priamy prístup pre nákladné automobily z ulice, oddelený uzamykateľnou bránou. Zastavaná plocha všetkých podlaží je vyše 1260m2, pozemok cca 550m2. Vnútorná plocha všetkých podlaží je cca 1100m2. Vo dvore je podzemná garáž pre parkovanie 5 osobných automobilov, nadzemná parkovacia plocha pre 8 osobných automobilov a ďalšie dva automobily môžu parkovať v podbrání. Z podbránia vedie vchod do ľavej prízemnej časti, kde je výstavná miestnosť s presklením, ktorá môže slúžiť ako vrátnica alebo showroom. Zo vstupnej chodby je vchod do veľkej kancelárie a príslušenstva a do výstavnej miestnosti s oknom na ulicu.
Budova má dve poschodie okrem prízemia. Na 1.poschodí sa nachádza vstupná hala a 4 kancelárie v strede je centrálna miestnosť s príslušenstvom. Na tomto poschodí je aj byt, ktorý je vybavený kúpeľňou, toaletou, kuchyňou, loggiou a 1 až štyrmi izbami (môžu sa podľa potreby pričleniť k bytu oddelením časti chodby). Druhé poschodie je skoro symetricky rovnaké ako prvé poschodie. Kancelárie sú na každom poschodí členené do niekoľkých miestností (2-3) o ploche 15 až 20m2 a jedna veľká hala o veľkosti 40 - 50m2. Najväčšia kancelária je prepojená aj so stavbou vo dvorovej časti na každom poschodí so spojovacími dverami. Stavba vo dvorovej časti má samostatný vchod z dvora a samostatné schodište. Každé poschodie má samostatné príslušenstvo. Prízemie je členené do niekoľkých menších kancelárií na ľavej strane so samostatným vchodom z chodby o ploche 15 -20 m2 a dvoch veľkých hál s plochou 50-60m2 so samostatným vchodom. Príslušenstvo riešené v strednej časti v miestnosti oproti schodišťu.
V celom objekte sú použité plastové okná s polopriepustnou fóliou medzi sklami, ktoré minimalizuje únik tepla. Celý objekt má moderné odľachčené liatinové radiátory s dlhoudobou životnosti.

Kontakt na makléra: JUDr. David Martan RSc.
0902 888 666
martan@bellareal.sk
Viac informácií nájdete na stránke: www.bellareal.sk
Parkovanie Garáž

Orientačná poloha

TOPlist