BELLA Real Estate ponúka na predaj 4izb. apartmánový byt

Cena nehnuteľnosti
497 000 €
14 972 622 Sk

Možnosť úveru: áno

Kontakt na makléra:
JUDr. David Martan RSc.
0902 888 666
martan@bellareal.sk

Inzerát pridaný
20. 07. 2018

Číslo ponuky
003296

Zobraziť všetky realitné ponuky makléra

Hypotekárna kalkulačka

Výška úveru:
EUR

Úroková sadzba:
p.a.

Doba splácania:
 rokov

Splátka:

Dohodnite si obhliadku

Navrhnite vašu cenu

Lokalita
Bratislavský kraj
Bratislava
m. č. Staré Mesto

Ulica
neuvedená

Popis nehnuteľnosti

BELLA Real Estate ponúka na predaj 4izb. apartmánový byt o rozlohe 166m2 (115m2 byt + 51m2 terasa) so spevnenou plochou pre vírivku a ideálnou dispozíciou vrátane modernej architektonickej štúdie od ToøL interior architects. Ako jeden z mála bytov poskytuje bonus, kde terasa bytu hraničí so zelenou strechou, ktorú nemusíte kupovať (ďalších cca 150m2), ale máte k nej prístup len vy a ešte jeden susedný byt. Táto terasa Vás oddeľuje aj od cesty, čo zaručuje že z bytu ani z terasy nie je priamy výhľad na cestu, čo výrazne redukuje potenciálny ruch ulice. Byt sa nachádza sa na 6. nadzemnom podlaží a predáva sa so zloženým štandardom na byte. Štandard sa neinštaloval z dôvodu teoretickej potreby zmeny štandardu zo strany nového majiteľa. Byt si môže nový majiteľ dokončiť podľa pripravenej architektonickej štúdie (bez nutnosti dokupovať podlahu, obklad, dvere, zárubne, umývadlá atď.), alebo si ho ešte podľa svojej vôle upraviť. Dispozíciu bytu tvorí vstupný priestor so šatníkovými skriňami a walk-in šatník, kuchyňa prepojená s jedálňou, obývačkou a terasou ktorá prepája denný život v interiéry s exteriérom, hlavná spálňa s priestranným šatníkom a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou, ďalšie dve izby (detské/hosťovské/pracovne) s ďalšou kúpeľnou a samostatné hosťovské WC prepojené s práčovňou. Byt je v najvyššom štandarde (materiálové prevedenie Premium), ktorý zahŕňa stropné chladenie, podlahové kúrenie ako aj vysokokvalitné hliníkové okná značky Schüco. But ponúka ideálne mestské bývanie s terasou, ktorá veľkosťou konkuruje bývaniu v rodinnom dome so záhradou.
K bytu prislúcha (cena bytu nezahŕňa) pivničnú kobku o rozlohe 3 m2, ktorá sa nachádza na tom istom podlaží ako byt, hneď pri výťahoch (6 490 €) a dve parkovacie miesta priamo pri výťahoch (25 000€ / kus) s možnosťou požiadať aj o nabíjačku pre elektromobily. Odhadovaná kolaudácia a následné odovzdanie po doplatení kúpnej ceny je September 2018.
O Rezidencii BLUMENTAL:
Apartmánové byty, obchodné a kancelárske priestory, ale aj úplne nové námestie sú súčasťou rezidenčného projektu Blumental v rovnomennej časti bratislavského Starého Mesta. Nová výstavba rešpektuje pôvodnú zástavbu a línie ulíc Mýtna a Radlinského, prináša sofistikované architektonické riešenia a dizajnové materiály spĺňajúce najnáročnejšie požiadavky jej budúcich obyvateľov. Rezidencia Blumental profituje zo svojej polohy v absolútnej blízkosti centra hlavného mesta. Jej obyvatelia majú na dosah kultúru, reštaurácie, medicínske služby, športoviská, vzdelávacie inštitúcie od jaslí až po univerzity. Priamo v objekte sa nachádza obchodné centrum a služby.

Cena bytu: 497.000 €
Číslo ponuky ID: 3296
Kontakt na predajcu: JUDr. David Martan RSc.
0902 888 666
martan@bellareal.sk
Viac ponúk na www.bellareal.sk
Obytná plocha 115 m2
Balkón / Lódžia / Terasa 51 m2
Celková plocha 166 m2
Výťah áno
Stavebný materiál Kombinácia
Stav Novostavba do 5 rokov

Orientačná poloha

TOPlist