BELLA REAL PONÚKA NA PREDAJ 3-IZBOVÉ BYTY V NOVOSTAVBE NA KRAMÁROCH

Cena nehnuteľnosti
191 700 €
5 775 154 Sk

Možnosť úveru: áno

Kontakt na makléra:


Inzerát pridaný
13. 07. 2011

Číslo ponuky
001448

Zobraziť všetky realitné ponuky makléra

Hypotekárna kalkulačka

Výška úveru:
EUR

Úroková sadzba:
p.a.

Doba splácania:
 rokov

Splátka:

Dohodnite si obhliadku

Navrhnite vašu cenu

Lokalita
Bratislavský kraj
Bratislava
m. č. Nové Mesto

Ulica
Kramáre

Popis nehnuteľnosti

BELLA REAL ponúka na predaj 3-izbové byty v polyfunkčnom bytovom dome na Kramároch, ktoré boli postavený v súlade s normami EÚ a sú realizované s bezbariérovým prístupom. Moderná architektúra, čisté línie, variabilita vnútorných priestorov a štandardné prevedenie spoločne s výnimočnosťou lokality vytvárajú dokonalé podmienky pre kvalitné bývanie.

Novostavba na Kramároch ponúka komfortné a alternatívne byty rôznych výmerov. Južne-orientované byty ponúkajú obyvateľom pôsobivý pohľad na mesto, severne-orientované byty sa môžu zase pýšiť jedinečným výhľadom na prírodu.

V bytovom dome je osem podlaží. 3-izbové byty majú rozmery od 84,72 m2 - 117,13 m2. K bytom prislúcha terasa s rozmermi od 6,34m2 – 28,99m2. Ceny sú od 191.700EUR - 324.000EUR (vrátane DPH).

Polyfunkčný dom má k dispozícii 80 parkovacích státí, ktoré sa nachádzajú v 2 podzemných podlažiach. Cena za jedno parkovacie státie je 14.100 EUR (vrátane DPH).

Štandard:
- garantujeme tiché a pokojné bývanie, ktoré je zabezpečené inteligentným systémom riešenia akustiky s použitím kvalitatívne hodnotných materiálov, čo zvyšuje komfort bývania a šetrí náklady na vykurovanie:

- kvalitné plastové okná so zvýšenou akustickou odolnosťou nad 39 dB (normou predpísaná hodnota je 33 dB),
- zminimalizovaný vplyv prenosu hluku zo schodiska do bytových priestorov, dosiahnutý akustickým oddilatovanim podlahových konštrukcií schodiska, ktoré bránia prenosu rušivých vibrácií,
- výber 14 cm hrubej fasády z minerálnej vlny, ktorá je kvalitatívne vyšším štandardom z hľadiska akustiky, teplotechniky i požiarnej ochrany, ako aj ekológie
- sofistikovaný systém vetrania cez fasádne prieduchy, ktorý vám zabezpečí prívod čerstvého vzduchu aj pri zatvorených oknách, čo výrazne zvyšuje komfort bývania z hľadiska hlučnosti a zároveň znižuje náklady na vykurovanie,
- nižšie náklady na prevádzku a tiež šetrný prístup k životnému prostrediu vďaka energetickému certifikátu triedy B – nízkoenergetický projekt
- veľký dôraz kladieme aj na vnútorné vybavenie vašich nových bytov prispôsobením sa Vaším predstavám a požiadavkám:
- vysokokvalitné parkety s nenáročnou údržbou pre príjemnú atmosféru bývania,
- vyšší štandard interiérových dverí a tým aj vyšší akustický štandard medzi jednotlivými miestnosťami bytu,
- štruktúrovaná kabeláž v bytoch, výber spoľahlivého poskytovateľa informačných a telekomunikačných technológií vám ponúka možnosť plnohodnotného bývania.

Poloha:
Polyfunkčný bytový dom sa nachádza na Kramároch - príťažlivej lokalite mestskej časti Nové Mesto v severozápadnej časti Bratislavy. Ideálne umiestnenie - blízko centra mesta (približne tri kilometre), ako aj príjemné prostredie pre aktívny odpočinok, kultúrne vyžitie, turistiku a šport splnia všetky vaše očakávania.

S možnosťou osobnej dopravy je polyfunkčný bytový dom veľmi rýchlo a jednoducho dostupný, priamo z centra mesta ste doma o päť až desať minút a zo západnej časti Bratislavy sa sem dostanete do piatich minút. Vynikajúci je i systém verejnej dopravy s početnými autobusovými i trolejbusovými linkami a zastávkami blízko domu (dve minúty), čím je zabezpečené priame spojenie do centra mesta a jeho ďalších častí - Trnávka, Mlynské Nivy, Ružinov, hokejový štadión a autobusová stanica.

Potrebné tovary a služby vám zabezpečia obchody a kancelárie na prvých dvoch nadzemných podlažiach či kaviareň na prízemí. Ak ste napríklad zabudli kúpiť mlieko, nemusíte cestovať autom alebo autobusom do najbližšieho obchodu, jednoducho sa zveziete výťahom. Ak ste nemali čas upratovať, stretnite sa s priateľmi dole v kaviarni. Rovnako ako byty, i obchody s tovarom dennej potreby či kancelárie sa vyznačujú kľudnou a pokojnou atmosférou.

Kontakt na makléra: 0902 888 777 Peter Petko
Obytná plocha 84,72 m2
Výťah áno
Parkovanie Garážové státie
Stavebný materiál Kombinácia
Stav Nový

Orientačná poloha

TOPlist