BIO KRBY

BIO-KRB - POCIT POHODY A ZÁROVEŇ MODERNÝ DOPLNOK.... Bio-krby okrem dizajnu, či už moderné, klasické, alebo rustikálne majú aj výhrevnosť 1-4 kW, vykúria jednu až dve miestnosti. Všetko záleží od tepelných strát objektu. Na trhu sa stretávame s rôznymi druhmi:

-          ZÁVESNÉ bio-krby sú bezkomínové , dizajnovo vhodné do bežného aj exkluzívneho interiéru. Jednoducho ich zavesíte na stenu ako obraz.

-          VOĽNE stojace si jednoducho postavíte kdekoľvek v priestore, sú vhodné do každého interiéru, aj ako dizajnový doplnok. Môžu byť postavené voľne v priestore ako soliterové ohnisko, alebo postavené pri stene. Kedykoľvek ich zase môžete premiestniť na iné miesto. Dokonca  môžu slúžiť aj ako osviežovač vzduchu s prírodnými aróma olejmi, ktoré sú pridávané do voňavých bioalkoholov.

-          ZABUDOVÁNÉ sú vhodné hlavne do interiérov novostavieb, tiež sa zabudovávajú pri rekonštrukcii objektov, ale nie je problém ich nainštalovať aj do už hotového interiéru. Ich stavba je jednoduchá, zväčša sa pevne uchytávajú do steny alebo podlahy.

 Bio-krby Vám prinesú okamžité teplo a úspory energie. Ak máte svoju vlastnú predstavu o ideálnom krbe, na trhu je už veľa renomovaných firiem, ktoré Vám dokážu vyhovieť. Elektrické krby ani plynové nedokážu konkurovať bioalkoholovému. Bio-krby majú navyše krásny živý žltý plápolavý plameň, čo u elektrických chýba. (zdroj internet)

A ešte praktická inšpirácia.....

Autor: Eva Holubcová

Zaujímajú Vás trendy v bývaní, inšpirujúce nápady, informácie o vývoji na trhu s nehnuteľnosťami, prípadne zaujímavé ponuky, alebo by ste len radi komentovali články? Kliknite si na našu fb fanpage facebook.com/bellareal.sk a môžete byť okamžite informovaný o všetkých zaujímavostiach priamo na Váš facebookový profil.

TOPlist